Prezentace autorských děl na obalech káv z naší pražírny Jizba!

Pamatujeme to vzrušení, když se nám do rukou před dvěma lety poprvé dostala káva od hamburské pražírny Playground Coffee, která dává na svých obalech grafice opravdu velkorysý prostor. Od té doby nám myšlenka o prezentaci autorských děl na obalech nenechá spát.

Zejména na krabičkách chceme nabídnout prostor umělcům a ateliérům a podat informace nejen o kávě, ale také o těchto autorech a snoubit tak kvalitní surovinu s kvalitním vizuálem. A v ideálním případě pak vše spojit přímo s vernisáží a výstavou u nás v Jizbě. V těchto dnech se myšlenka konečně chýlí k realizaci. Jako prvního autora jsme nemohli oslovit nikoho jiného než Annu Konečnou Gabrhelovou, se kterou se vizuální identita Jizby tak trochu pojí od prvních dnů.

Mgr. Art. Anna Konečná Gabrhelová absolvovala UMPRUM v Uherském Hradišti a Vysokou školu výtvarných umení v Bratislavě. Vystudovaná textilní designérka s přesahem do všech sfér grafiky a designu nezastírá svou inspiraci dvěma silnými folklorními regiony: rodnými Moravskými Kopanicemi a současným domovem na Luhačovském Zálesí. Spoluzakladatelka a umělecká šéfka nekonvenční kreativní agentury AB reklamní manufaktura.