Pohárek na kávu s sebou čtyřpuntík bílý

610 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Typ nápoje: latte
Vzor: čtyřpuntík
Barva: bílá, modrá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co kus to originál
Naše fajánsové (majolikové) výrobky jsou točené na hrnčířském kruhu z volné ruky a dekorované malbou do syrové glazury. Pro jedinečnost vzniku každého kousku fajánse mohou být jemné odchylky jak velikosti, tvaru, glazury a hlavně malby, která je prakticky u každého kousku originální. U výrobků se mohou taktéž časem objevit v glazuře jemné krakelé, které nemají vliv na použitelnost neboť jsou pro tyto výrobky typické.

eshop_bannery_keramika_1-min

Eliminace odpadu
Hostům, kteří si rádi svou kávu berou s sebou, točíme hrnky opatřené silikonovým víčkem, aby se i na cestách cítili jako v pohodlí kavárny. Výrobou těchto hrnků se snažíme eliminovat vznik zbytečného odpadu z jednorázových kelímků.
Mějte prosím na paměti, že hrnek nemá ucho - pokud do něj nalejete nápoj o 100 °C, vyčkejte až zchládne. Horký hrnek byste nemuseli udržet v rukou.
Otvor víčka není uzaviratelný, jelikož je ze silikonu.

Kavárenství nás inspiruje
Náš kavárenský provoz nás přivedl i k experimentování s kameninou, která je dnes nedílnou součástí našeho keramického portfolia. Tu najdete i v našich kavárnách, kde odolává náročnému provozu a méně šetrnému zacházení.
Obliba filtrované kávy vedla k vývinu našeho vlastního dripperu - Luhačovického překapávače, na kterém ruční filtry připravujeme v kavárnách.

eshop_bannery_keramika_9-min

Ověnčeni cenou “Nositel tradice”
Zakladatelka a vedoucí dílny, Alexandra Kaňovská, byla za svou celoživotní práci oceněna v roce 2018 titulem “Nositel tradice”. Cenu uděluje každoročně ministerstvo kultury lidovým tvůrcům, kteří pomáhají udržovat řemeslo na špičkové úrovni. Udělením cen ministr kultury deklaruje nejen kvalitu jejich výrobků a komplexní znalost výroby, ale také smysluplnou prezentaci a popularizaci oboru a jeho šíření mezi další generace.

Může keramika do myčky nebo mikrovlnky?
Naše keramika je zdravotně nezávadná, vhodná pro běžné používání. Může se dát jak do myčky, tak do mikrovlnky, ale nejlépe s ní zacházet podobně jako se sklem. V ruce umývat nejlépe zvlášť - jedná se totiž o majoliku - fajáns, tzn. není to porcelán ani kamenina, o to je ale širší nabídka barevnosti. Pokud s ní tedy budete zacházet s touto láskou a opatrností, odmění se vám naše výrobky dobrou službou, jako už se děje v mnohých domácnostech.
 
eshop_bannery_keramika_2-min

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohárky s sebou
Barva: Bílá
Barva dekoru: Modrá, Světle modrá
Dekor: čtyřpuntík
Objem: 250 ml